Ποια είναι η υπόθεση της ταινίας "The Belko Experiment (2016)";

Απαντήσεις

Αυτό που μοιάζει σαν μία ακόμα συνηθισμένη μέρα στην εταιρία Μπελκό στο Σάο Πάολο, ανατρέπεται όταν οι υπάλληλοι ανακαλύπτουν με τρόμο ότι έχουν γίνει πειραματόζωα σε ένα εταιρικό πείραμα, που είτε θα τους οδηγήσει να δολοφονήσουν ο ένας τον άλλον, είτε να σκοτώσουν τον ίδιο τους τον εαυτό. Επικεφαλής του πειράματος είναι μια μυστηριώδης φωνή που ελέγχει το μεγάφωνο και καθοδηγεί τους υπαλλήλους στο να σφαγιαστούν μεταξύ τους με οποιοδήποτε μέσο κρίνουν αναγκαίο. [cine.gr]

The Belko Experiment (2016)