Ποια είναι η υπόθεση της ταινίας "Mechanic: Resurrection (2016)";

Απαντήσεις

Μετά τον θάνατο του Στιβ ΜακΚένα, του συνεργάτη που αποδείχτηκε εχθρός, ο Άρθουρ Μπίσοπ αφήνει πίσω του τη «δουλειά» του επαγγελματία δολοφόνου. Αλλά όταν ο πλέον δεινός του εχθρός απαγάγει την αγάπη της ζωής του, αναγκάζεται να ταξιδεύσει ανά την υφήλιο για να επιτύχει τρεις απίθανα δύσκολες δολοφονίες, κάνοντας τις μάλιστα να μοιάζουν με ατυχήματα. [cine.gr]

Mechanic: Resurrection (2016)