Ποσο θα κοστίζει το εισητήριο στη συναυλία των Deep purple που θα γίνει στην Αθήνα το Μάιο???

plzzzzz ας μου πει κάποιος γουστάρω τρελά να πάω αλλά ετσί και είναι πολύ ακριβό το εισητήριο πρέπει να το ξέρω πριν πάω να κλείσω θέσεις (μη μου ρθει κανα καρδιακό και τους χάσω)

deep purple 4ever

Απαντήσεις

einai dystyxws ligo tsimphmena kai ithela poly na paw!!sta  42 euro propolhsh kai sta tameia tou stadiou thn hmera ths synaulias einai 47 euro des kai edw perissotera  http://www.ticketarena.gr/

EYXARISTO POLI !

tha to fame kai auto alla gia tous purple....ok

thx kai pali

Η τέχνη ειναι το ψέμα που μας βοηθά να καταλάβουμε την αλήθεια

P.Picasso

paidia kali i sinaulia alla re pousti mou o ixos ...

mouti xalase ligo alla ok kata ta alla super

ante tora... pame Judas Preist xD

Η τέχνη ειναι το ψέμα που μας βοηθά να καταλάβουμε την αλήθεια

P.Picasso