Ποιο είναι το καλύτερο κινητό;

Κατηγορίες:

Απαντήσεις

Προσωπικά, το καλύτερο τηλέφωνο είναι το iPhone (από το 3 μέχρι και το 4s) της Apple. Είναι χρόνια μπροστά οι άνθρωποι, και αυτό φαίνεται από τις άλλες τις εταιρίες, που μετά από ένα χρονικό διάστημα την αντιγράφουν. Σίγουρα είναι και το πιο ακριβό της αγοράς αλλά ότι πληρώνεις παίρνεις.

Τώρα αν θέλεις απλώς να παίρνεις μόνο τηλέφωνο δίχως να έχεις όλες τις λειτουργίες που έχουν τα smartphone, τότε καλά είναι και τα τηλέφωνα των 50 ευρώ.