Τι είναι η νέα τηλεοπτική σειρά του MEGA "Φατμαγκούλ";

Κατηγορίες:

Απαντήσεις

ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΝΕΑ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΗ ΚΟΠΕΛΑ Η ΦΑΤΜΑΓΚΟΥΛ ΠΟΥ ΖΕΙ ΣΕ ΕΝΑ ΧΩΡΙΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΣΜΥΡΝΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΝΥΦΗ ΤΗΣ! ΕΙΝΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΜΕ ΕΝΑΝ ΜΕΡΟΚΑΜΑΤΙΑΡΗ ΨΑΡΑ ΤΟΝ ΜΟΥΣΤΑΦΑ. ΕΝΑ ΒΡΑΔΥ Ο ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΕΤΟΙΜΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΨΑΡΕΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΛΕΙΨΕΙ 10 ΟΛΟΚΛΗΡΕΣ ΗΜΕΡΕΣ. Η ΦΑΤΜΑΓΚΟΥΛ ΞΥΠΝΑΕΙ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΑΠΟΧΑΙΡΕΤΗΣΕΙ. ΚΑΘΩΣ ΚΑΤΕΥΘΥΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΛΙΜΑΝΑΚΙ ΣΕ ΜΙΑ ΚΟΝΤΙΝΗ ΠΑΡΑΛΙΑ ΤΟΥ ΧΩΡΙΟΥ ΤΗΝ ΒΙΑΖΟΥΝ 4 ΑΝΤΡΕΣ. ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΟΛΑ ΑΝΑΤΡΕΠΟΝΤΑΙ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΗΣ ΦΑΤΜΑΓΚΟΥΛ ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΗ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ ΕΝΑΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΒΙΑΣΤΕΣ ΤΗΣ. ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΑΓΑΠΗΣ, ΜΙΣΟΥΣ ΚΑΙ ΕΔΙΚΗΣΗΣ ΞΕΚΙΝΑ..........