Είδα στον ύπνο μου πτώχευση. Τι είναι;

Είδα όνειρο ότι η χώρα μου κύρηξε πτώχευση. Τι σημαίνει αυτό;

Κατηγορίες:

Απαντήσεις

Αν δείτε στον ύπνο σας πως σας κηρύσσουν σε πτώχευση γιατί δεν τα πήγατε καλά στη δουλειά σας και αυτό δεν συμβαίνει στην πραγματικότητα, σημαίνει πως θα πάρετε χρήματα που δεν περιμένατε.

Αν όμως συμβαίνει και στην πραγματικότητα αυτό και δείτε στον ύπνο σας τη συνέχιση της πραγματικότητας, σημαίνει πως θα βρείτε τον τρόπο να ξεπεράσετε τις δύσκολες στιγμές που περνάτε γιατί θα βρεθούν άτομα που θα σας βοηθήσουν.

Αν δείτε πως εσείς κηρύσσετε σε πτώχευση άλλον ή άλλους, σημαίνει πως θα βρεθείτε στην ευχάριστη κατάσταση να δώσετε πραγματική βοήθεια σε άτομα που έχουν την ανάγκη σας αλλά δεν θα το αναγνωρίσουν.

Αν δείτε κάποιον να τον κηρύσσουν σε πτώχευση, σημαίνει πως θα μάθετε κάτι καλό γι αυτόν και θα χαρείτε.