Είδα στον ύπνο μου κουβέρτα. Τι είναι;

Είδα όνειρο πως ήμουν σκεπασμένος με μία κουβέρτα. Τι σημαίνει αυτό;

Κατηγορίες:

Απαντήσεις

Αν δείτε στον ύπνο σας πως είσαστε στο κρεβάτι σας σκεπασμένοι με μια ή πολλές κουβέρτες, αυτό σημαίνει πως θα περάσετε στενοχώριες. Αν όμως σας κάνει εντύπωση πώς σκεπαστήκατε με ολοκαίνουργια κουβέρτα, αυτό σημαίνει για σας ευτυχία και χαρά καθώς και σιγουριά για τις δουλειές σας και για τις αισθηματικές σας επιτυχίες. Αν δείτε το κρεβάτι σας να είναι στρωμένο με μια καινούργια κουβέρτα, αυτό σημαίνει οικογενειακή γαλήνη και ευτυχία, το ίδιο αν δείτε πως αγοράζατε μια καινούργια κουβέρτα. Αν δείτε πως το κρεβάτι σας είναι στρωμένο με βρόμικες και σχισμένες κουβέρτες, αυτό σημαίνει φτώχεια και δυστυχία. Αν ένας νέος δει πως αγοράζει καινούργια κουβέρτα, αυτό σημαίνει πως θα έχει μια νέα αισθηματική επιτυχlα. κακό είναι το όνειρο αν δείτε πως σχίσατε ή κάψατε μια καινούργια κουβέρτα. καλό αν κάψατε μια βρώμικη και σχισμένη κουβέρτα.

κουβέρτα