Τι ύψος έχει ο Γιάννης Μπέζος;

Πόσο ύψος έχει ο έλληνας ηθοποιός Γιάννης Μπέζος;

Κατηγορίες:

Απαντήσεις

TON EXΩ ΔΕΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΕΓΩ 1.84 ΑΥΤΟ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΗΛΟΤΕΡΟΣ ΤΟ ΠΟΛΥ 1.87

περασα απο διπλα του στο μισο μετρο. 1.83 εγω, εκεινος ελαχιστα πιο κοντος η ισα με μενα.

1.90
Το δήλωσε ώς Δόγκανος σε ένα επεισόδιο.

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 1.85 ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΟΤΙ Ο ΡΩΜΑΣ ΕΙΝΑΙ 1.86 ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΨΗΛΟΤΕΡΟΣ..

ειμαι 1.90 τον ειδα απο κοντα και του έριχνα,1.85-1.87

Στη σειρά ''Εκείνες κι εγώ'' έχει το ίδιο ύψος ή ελαφρώς ψηλότερος απ'τον Τάσο Κωστή ο οποίος έχει δηλώσει στο 2Night Show ότι είναι 1,88.

Όταν ήταν ευθυτενής είχε ίδιο ύψος με τον Τάσο Κωστή ο οποίος δηλώνει 1,88, οπότε υπολογίζω το πολύ 1,89.
Βέβαια έχει επέλθει εμφανής κύφωση και γι'αυτό φαίνεται πλέον κοντύτερος.

Τωρα που ειναι 65 λογω ηλικιας εχει χειροτερευσει η σταση του σωματος και φαινεται κοντυτερος αλλα οταν ηταν νεος πιστευω ηταν 1,88-1,90 τον δογκανο φαινοταν 1-2 εκατοστα ψηλοτερος απο τον τασο κωστη που ειναι 1,88 και στο ευτυχισμενοι μαζι εριχνε 10-12 στον μπουσουλοπουλο που ειναι 1,78

Μην ακούω μουραμαρες. 1.87 είναι. Δεν είναι σε καμία περίπτωση ψηλότερος του Κωστή. Απλώς έχει πυκνό μαλλί και φαίνεται ψηλότερος ενώ στην πραγματικότητα, ο Κωστής τον περνάει.