Τι θεωρεί περιττό ένας Δίδυμος (ζώδιο);

Κατηγορίες:

Απαντήσεις

1. Όλες οι ηλεκτρονικές συσκευές με τεχνολογία παλαιότερη της περσινής. Για το μουσείο τις κρατάνε;
2. Τα γυαλιά πρεσβυωπίας, κι ας μην καλοβλέπει. Δεν πιστεύει στο «κρύβε λόγια» αλλά στο… «κρύβε χρόνια».
3. Το κουμπί mute στο τηλεκοντρόλ. Βουβή τηλεόραση; Ποιος διεστραμμένος το σκέφτηκε;
4. Οι καταδύσεις. Δεν μπορείς να μιλάς μέσα στο νερό…
5. Το τζατζίκι, ο παστουρμάς, γενικά όλα τα φαγώσιμα με δυσάρεστη μυρωδιά. Τι, να μιλάει και να φεύγουν οι ακροατές του;

myastro.gr