Τι πρωταπριλιάτικο αστείο να κάνω σε έναν Ιχθύ (ζώδιο);

Απαντήσεις

Πρόσβαλε τα ανθρωπιστικά και φιλοζωικά συναισθήματα του Ιχθύ, βάρβαρα και με κάθε τρόπο. Ισχυρίσου με το φυσικότερο ύφος του κόσμου ότι οι άστεγοι πρέπει να κρατούνται σε στρατόπεδα, οι λαθρομετανάστες να τουφεκίζονται, στα αδέσποτα να γίνεται ευθανασία και οι απολυμένοι είναι κατά βάση ανίκανοι και καλά να πάθουν. Αν υπάρχει παρέα και έχετε συνεννοηθεί να συμφωνείτε και να επαυξάνετε όλοι μαζί, ακόμα καλύτερα. Θα τον τρελάνετε.

Πώς θα το πάρει: Ο Ιχθύς δεν θυμώνει, ούτε κρατά κακία στον συνάνθρωπο. Όσο κι αν πληγώνεται…

Αυτή την πλάκα μπορείς να την κάνεις επίσης σε Υδροχόους και Τοξότες.

myastro.gr