Τι πρέπει να κάνω για να μην ξενερώσει ένας Παρθένος (ζώδιο);

Κατηγορίες:

Απαντήσεις

Ο Παρθένος δεν αντέχει με τίποτα τις… χύμα καταστάσεις, του στιλ «είμαστε και δεν είμαστε μαζί». Ακόμα κι αν δεν αποσκοπεί σε μεγαλύτερη δέσμευση, θέλει να ξέρει πού πατάει και καλλιεργώντας του την αβεβαιότητα ως προς το είδος της σχέσης σας, όχι μόνο δεν θα κρατήσεις το ενδιαφέρον του, αλλά θα τον απομακρύνεις μια ώρα αρχύτερα. Θέλει η ζωή του, και ζωή σας κατ’ επέκταση, να είναι οργανωμένη και τακτοποιημένη. Απεχθάνεται τις αλλαγές σχεδίων της τελευταίας στιγμής και τις εκπλήξεις. Τον ενοχλούν οι αδικαιολόγητες κατά την άποψή του σπατάλες χρόνου, ενέργειας και χρημάτων. Επίσης μισεί τους καβγάδες που γίνονται χωρίς κάποια εύλογη αιτία, έτσι απλώς για εκτόνωση.

astrologos.gr