Τι να κάνω στον ελεύθερο μου χρόνο;

Πείτε καμιά καλή ιδέα για το τι καλό μπορεί να κάνει κάποιος στον ελεύθερό του χρόνο.

Απαντήσεις

1 diabase biblio

2akouse mousikh

3 potise futa

4 katevase programmata gia ton upologisti

5 antegrapse tragoudia se cd

6 organose doulapia surtaria

7dialecse roucha gia otan 8a vgeis

8 kane xalarvtiko banio

9 peripoihsoy

10 grapse stixakia

11 mageirepse

12kalese filo i fili i gomeno gomena

13 e3askisou sto skitsarisma

14 des kamia tainia

15 psa3e sto pc gia askiseis gymnasticiz

16 organose photo h bgale photo

ola auta xwris dekara kai xvris na kouni8iw apo to spiti

Εγω δεν θα σου προτεινα κατι συγκεκριμενο γιατι δεν ξερω τις προτιμησεις σου.Θα σου προτινα να κανεις κατι που σου προκαλει χαρα! Κατι που οταν το κανεις να σου αρεσει,να μην βαριεσαι και να κανει την ωρα να περναει ευχαριστα.Ομως να κατι ωραιες ιδεες που θα μπορουσαν να σε βοηθησουν:

1.Διαβασε ενα εξωσχολικο βιβλιο

2.Παιξε παιχνιδια στον υπολογιστη

3.Δες τηλεοραση ή αν δεν εχι κατι που να σ αρεσει δες μια ταινια

4.Ξεκουρασου λιγο

5.Κανε ασκησεις γυμναστικης

6.Πηγαινε μια βολτα με τους φιλους σου

7.Παρε τηλεφωνο εναν φιλο σου για να μιλησετε

8.Βγες εξω με καποιον/καποιους και παιξτε λιγο βολει

9.Βγαλε φωτογραφιες

10.Ακουσε μουσικη

11.Χορεψε

12.Καλεσε καποιον φιλο/φιλη σου στο σπιτι σου

13.Αμα εχεις facebook δες φωτογραφιες καποιου φιλου σου ή ψαξε καποιον φιλο σου

14.Δες φωτογραφιες που ησουνα μικρος/μικρη

Ελπιζω να σε βοηθησα

Ο χορός είναι μαγεία, είναι έμπνευση, σε συνεπαίρνει και σε κάνει καλύτερο άνθρωπο. Αγαπώ ολόψυχα το χορό και σαν χόμπυ και σαν θέαμα. Πρόσφατα παρακολούθησα παράσταση χορού της εθνικής λυρικής σκηνής και έκτοτε σκέφτομαι να ξεκινήσω και εγώ. Γενικά δεν περίμενα ποτέ ότι είχαμε τόσο ανεπτυγμένη αυτήν την τέχνη στην Ελλάδα. Κι όμως, αν δείτε το πρόγραμμα της λυρικής εδώ https://www.nationalopera.gr/ ανεβαίνουν τρομερές παραγωγές.