Τι είναι η νέα τηλεοπτική σειρά του MEGA "The Killing";

Κατηγορίες:

Απαντήσεις

Το πρόγραμμα ξετυλίγει το κουβάρι της δολοφονίας ενός νεαρού κοριτσιού, ενώ καταγράφει και τους κραδασμούς που προκλήθηκαν από αυτό το συμβάν στη μικρή κοινωνία, όπου ζούσε...

Η Ρόζι, όπως λέγεται το κορίτσι, βρίσκεται δολοφονημένη και η οικογένειά της κάνει τα αδύνατα δυνατά με τη βοήθεια της αστυνομίας να βρει τον ένοχο. Τι γίνεται, όμως, όταν σταδιακά αποκαλύπτεται ότι στο έγκλημα είναι μπλεγμένα πρόσωπα της πολιτικής και κοινωνικής ζωής του τόπου;

newsbeast.gr