Τέλη κυκλοφορίας 2014: Τι αλλάζει φέτος; Ποιοι υποχρεούνται να πληρώσουν;

Τι πρέπει να γνωρίζω;

Κατηγορίες:

Απαντήσεις

Φυσικά το μόνο που έμεινε στη κυβέρνηση πλέον να κάνει για να μπορέσει να μαζέψει χρήματα (μια καραμέλα που την πιπιλάνε εδώ και 4 χρόνια), είναι να μας αναγκάσει να πληρώνουμε και τέλη κυκλοφορίας εμείς οι πεζοί.

Μπορεί σε κάποιους να φαίνεται αστείο ή σε κάποιους άλλους αδιάφορο και κρύο αστείο, αλλά με τόση τρέλα που επικρατεί από όλα τα πολιτικά κόμματα που κυβερνάνε αυτή τη χώρα, και τη βλέπουμε από τους νόμους που ψηφίζουν καθημερινά, πολύ πιθανόν είναι να το δούμε και αυτό.

Μετά από αυτό θα μας φορολογήσει και τον αέρα που αναπνέουμε.

by Teo SG