Που θα βρω τα καλύτερα σχέδια έγχρωμων Ελληνικών, αναμνηστικών 2 ευρών;

Το τελευταίο διάστημα έχει γίνει της μόδας τα έγχρωμα νομίσματα των 2 euro. Εγώ προσωπικά θέλω να μαζέψω - σαν Έλληνας που είμαι - πρώτα τα ελληνικά έγχρωμα και μετά βλέπουμε. Μήπως ξέρετε καμιά σε λίδα που έχει πολλά διαφορετικά αναμνηστικά και πολλά σχέδια;

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Κατηγορίες:

Απαντήσεις

Φίλε μάλλον την ίδια τρέλα έχουμε...!!! Την μεγαλύτερη ποικιλία έγχρωμων ελληνικών νομισμάτων των 2 ευρώ την βρήκα στο car.gr. μια στιγμή να βρώ το λινκ και να στο στείλω...

https://www.car.gr/classifieds/my/?category=50&myclassifieds=1