Πόσο φίλος μπορεί να είναι ένας Υδροχόος (ζώδιο);

Κατηγορίες:

Απαντήσεις

Αλτρουιστής, ιδεαλιστής, με μια διάθεση να κάνει τον κόσμο καλύτερο, ο Υδροχόος είναι απόλυτα φυσικό να κάνει για τον φίλο του το καλύτερο δυνατό. Αν παραστεί ανάγκη, τον τοποθετεί υπεράνω οικογένειας, έρωτα και προσωπικού κόστους. Το πρόβλημα όμως είναι πως δεν αφοσιώσεται εύκολα, καθώς οι φίλοι πολλοί και ο χρόνος -αντικειμενικά- λίγος...

Λέξη κλειδί Αυταπάρνηση Καρμική σχέση Λέων Αδερφές ψυχές Δίδυμοι, Ζυγός Καλοί φίλοι Τοξότης, Κριός Από απόσταση Ταύρος, Σκορπιός

astrologia-zwdia.gr