Πόσο έχουν οι λαμπάδες στα καταστήματα Jumbo;

Από πόσο μέχρι πόσο κυμαίνονται οι τιμές στις λαμπάδες στα καταστήματα Jumbo;

Η απάντηση σας θα με βοηθήσει πάρα πολύ όπως και πολύ κόσμο που τα καταστήματα Jumbo είναι μακριά ή σε γειτονικές πόλεις (όπως και σε εμένα).

Ευχαριστώ!

Κατηγορίες:

Απαντήσεις

Μπορείτε να δείτε τα σχέδια και τις τιμές των λαμπάδων από τα καταστήματα Jumbo εδώ

Αυτές με τους αγαπημένους ήρωες των παιδιών σας ξεκινάνε από 14,90€ και φτάνουν μέχρι και τα 39,90€.

Λαμπάδα MICKEY ΜΠΑΛΟΠΙΣΙΝΑ €29,99

Λαμπάδα MONSUNO €39,99

Λαμπάδα MONSUNO €24,99

Λαμπάδα ΠΑΙΚΤΑΡΑΣ κόκκινος, κίτρινος & πράσινος €29,99