Πως να τον κάνω να με θέλει;

Κατηγορίες:

Απαντήσεις

Δε θα καταφερεις τιποτα με το του να το πεις ετσι χωρις στοιχειο  αρχισε απλως με το να βαζεις αυτο που σε λεπτενει και σε ομορφαινει  και  σε  κανει γοητευτικη  πηγενε συχνα κοντα του μην του δινεις ομως σιμασια απλως περνα απο μπροστα του και που ξερεις μπορει να σου ζητησει να βγειτεαν δεν πετηχει δοκιμασε να του μιλησεις να πεις κατι να ανοιξεις μια κουβεντα και μετα θα σου μιλαει κι αυτοςδοκιμασε!

  • τι θέμα δηλαδή να ανοίξουμε? γιατι μου αρεσει ενα αγορι που εινα 1 χρονο μεγαλυτερος ου δηλ(εγω ειμαι 16 και αυτος εινα 17) και μου αρεσει παρα πολύ. πως θα καταλαβω αν του αρεσω δηλ.(ποια ειναι τα σημάδια που το δείχνουν?) και τι να κανω για να γνωριστουμε επιτελους γιατι δεν αντέχω άλλο. {(δεν εχουμε κανεναν κοινο γνωστό)}! ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ ΜΕ ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΑΜΕΣΩΣ!!!!HELP!!!!!!

γιατί μου αρέσει κι εμένα ένα αγόρι το οποίο είναι 1 χρόνο μεγαλύτερος μου (δηλαδή εγώ είμαι 16 και αυτός είναι 17) και θέλω να τον γνωρίσω αλλά δεν ξέρω πως.(δεν έχουμε κανέναν κοινό γνωστό). Σας παρακαλώ βοηθήστε με τον θέλω πάρα πολύ απαντήστε γρήγορα!!!

να σας πω την αληθεια μαλλον δεν πιανει τιποτα απο αυτα.ισως ειμαι λιγο μικρη για να εχω αποψη για αυτα τα πραγματα αλλα δεν πιανουν τετοιου ειδους συμβουλες....καποτε τα ειχα με καποιον για σχεδον ενα χρονο....στο τελος τον χωρισα επειδη δεν τον αγαπουσα πια και καλα αλλα...χαζομαρες..τον αγαπουσα και μαλιστα σαν τρελη χωρις υπερβολες και τωρα τον εχασα για παντα αφου αγαπαει αλλη.αλλα μονο κατι εχω να σας πω ..ποτε μην το βαζετε κατω γιατι οταν εισαστε η μονη που πραγματικα τον αγαπαει οσο τιποτε αλλο θα το καταλαβει και θα ερθει σε εσας...τουλαχιστον ετσι ελπιζουμε ολες

Γινε κολλητη μαζι του μαθε πολλα πραγματα γι αυτον και μετα ισως σε ερωτευτει.... :)