Πώς διαγράφω τα μηνύματα συνομιλίας μου από το Skype;

Θέματα:

Απαντήσεις

Για να καθαρίσεις τα παλιά σου μηνύματα (history) πηγαίνεις:

tools-->options-->privacy-->privacy settings και εκεί κάπου δεξιά στη μέση έχει ένα πλήκτρο που λέει clear history.

Νίκος

Ναι αλλά που τα γράφει αυτά?

Ανοίγεις το Skype και η επιλογή options είναι τέρμα πάνω στο toolbar. Δίπλα από τα: Skype, Contacts, Conversation, Call και View.

Νίκος

Πολύ κατατοπιστικό!

Ευχαριστώ πολυ...!

paidia na kanw mia erwthsh ? egw de 8elw na svhsw olo to istoriko g oles tis epafes mou...8elw se 2-3 sugkekrimena atoma...pws borw na svhsw thn sunomilia auth?

teleio paidia bravo!!!

PERFECT!

Pedia ego exo iPhone k den boro me tipota sviso tin sinomilia mou

στο iphone ανοιγεις την επαφη κ κανεις προς τα δεξια το χερι σου κ πανω στην επαφη κ σου το βγαζει να το διαγραψεις....πας κ στο ιστορικο κλικαρις την επαφη σου κ με τον ιδιο τροπο διαγραφεις κ απο εκει το ιστορικο συνομιλιας....τα iphone με αγγιγμα κ αριστερα σου βγαζει παντα να διαγραψεις σε οποια εφαρμογη κ να εισαι

loipon patas pano sto minima |(diladi to kaneis ble) pou thes na sbisis meta dexi klik kai meta aferesi minimataos kai diagrafete kai apo sena kai apo ton paralipti

ρε παιδια κι εγω σε 2 επαφες θελω να διαγραψω την συνομιλια. ξερει κανεις πως γινεται?

Δυστυχώς διαγραφή όλων των συνομιλιών μερικών μόνο επαφών δεν γίνεται. Πρέπει σε κάθε μήνυμα να κάνεις δεξί κλίκ και μετά να επιλέξεις " Αφαίρεση μηνύματος" !

Oταν πατάς δεξί κλικ στο μήνυμα στο skype δεν βγάζει επιλογή διαγραφή ή αφαίρεση μηνύματος

pws mporo na vrw sinomilies oi opies exoun ginei , alla den m tis vgazei efoson kanw aposindesi kai ksanasindeomai.... sta ellinika exw tis rithmiseis mou

kalhspera paidia... h8ela na m0o peite an gnwrizete pws mporw na diagrapsw sunomilia apo to kinhto kai oxi apo to pc. exw to samsung ace den xerw an exei shmasia. Den uparxei kati stis ry8miseis m0o.. an gnwrizete plz...

Εγω στο Skype εχω το windows 8 κ το προγραμμα ειναι μπερδεμενο...Δεν βγαζω ακρη!!!

re paidia egw esvhsa katalathws oles tis synomilies. yparxei periptwsh na tis epanaferw. thelw epeigontws na vrw mia. vohtheiste parakalw!

Ξέρει κάποιος πως διαγράφονται στο Skype παλιές επαφές?. Το ιστορικό το έχω διαγράψει αλλά οι παλιές επαφές εμφανίζονται ονομαστικά στο δεξί toolbar όταν πατήσω την επιλογή προσθήκης νέας επαφής. Ευχαριστώ.

BOHΘΕΙΑ :(

  1. Esteila katala9os ena binteominima poy as to poyme koroideyo mia fili mmm :( dn 9elo na tis to steilo!Exo aposindefei apo to skype oste na min stal9ei omos se ligi ora einai anagastiko na mpo kai kati doyleies
  2. To minima ayto to esteila mazi me mia alli fili mm kai einai entelos katala9os
  3. boh9eiaaa plzzzz

σε κινητο samsung πως σβήνοντε τα μυνήματα στο skype ξέρει κάποιος σας παρακαλώ?