Ποιοι είναι οι ηθοποιοί της τηλεοπτικής σειράς Ταμάμ;

Ποιοι είναι οι ηθοποιοί που παίζουν στη νέα τηλεοπτική σειρά Ταμάμ που προβάλλεται από το κανάλι του ΑΝΤ1;

Απαντήσεις

Οι ηθοποιοί που πρωταγωνιστούν στην τηλεοπτική σειρά του ANT1, παραγωγής 2014 Ταμάμ, είναι:

1.   Μαρία Λεκάκη ως Μυρτώ
2.   Μανώλη Μαυροματάκη ως Μετίν
3.   Λίλα Μπακλέση ως Έλλη
4.   Τζωρτζίνα Λιώση ως Ντιλέκ
5.   Νίκος Μαγδαληνός ως Αλί
6.   Αλέξανδρος Καραδήμας ως Νίκος
7.   Γιάννης Χατζηγεωργίου ως
8.   Ντένης Μακρής ως Αλέξης
9.   Βασίλης Ρίσβας ως Ιμάμης
10. Αλεξάνδρα Παλαιολόγου ως ιερόδουλη
11. Πέτρος Γιασεμής ως Γρηγόρης Καλαφάτης
12. Πάρης Σκαρτσολιάς ως Τεό
13. Γιολάντα Καλογεροπούλου ως Δάφνη
14. Μαρία Διακοπαναγιώτου ως Ντίνα, αδελφή Μυρτώς
15. Ντιάνα Σαακιάν ως
16. Κατερίνα Ψωμά ως
17. Θοδωρής Φραντζέσκος ως Μίλτος
18. Γιώργος Τσιάλος ως
19. Νίκος Γιόβκοφ ως Σωκράτης
20. Ασημάκης Κοντογιάννης ως Συμεών
21. Αναστασία Μπούκουρα ως
22. Γιώργος Βάβουρης ως
23. Αντζελίνα Πλαστήρα ως
24. Φωτεινή Γατοπούλου ως
25.

ποιό είναι το πραγματικό όνομα του αλέξη-φίλου της έλλης??

.αρης μακρης

κι εγώ έσκασα για να τον βρω.....

Ντένης Μακρής

http://grekamag.gr/11127/

επισης ο βασιλης ρισβας που μαζι με τη Δημητρα Σακαλη υπογραφουν το σεναριο ειναι ο ιμαμης ..

Είχα φοβερή περιέργεια να δω την τα νεα πρόσωπα της σειράς, που είναι συμπαθητική και ωραία πρόσωπα.
Όμως θα πω αυτό που νιώθω και εισπράττω σαν Ελληνίδα κι ας "φεύγω" απο το θέμα σας.
Βέβαια εμπορικό,αφού υπάρχουν αρκετοί Τούρκοι στην Ελλάδα και όχι δεν είμαι ρατσίστρια!Έζησα έξω και είχε πάρα πολλούς.....
Αυτό που δείχνει πέρα από "ομόνοια" που δυστυχώς δεν υπάρχει, είναι πως τώρα πια δεν είναι περίεργο μία γυναίκα Ελληνίδα να παντρεύεται Τούρκο....αλλά όχι να περνάνε το μήνυμα πως μας πηδάνε κιόλας κ ξέρετε πως το θέτω!!! Σόρυ + Έλεος ,σκεφτείτε κάτι σε Ελληνικό στοιχείο, αλλά μάλλον δεν υπάρχει πιά! Κρίμα....θα ήθελα πολύ να ήξερα την γνώμη του πολύ αγαπημένου Σεϊταρίδη ☻