Ποιο είναι το πιο φτηνό και sexy κούρεμα;

Δεν έχω λεφτά. Πως να κουρευτώ και γιατί;

Κατηγορίες:

Απαντήσεις

Το πιο φτηνό και sexy κούρεμα για έναν άντρα είναι να κουρευτεί γουλί. Το μόνο που χρειάζεστε είναι μια κουρευτική μηχανή (όχι από αυτές για το γκαζόν παπά**ς). Ρυθμίζετε τη σκάλα που θέλετε και τσααακ!!!! τελειώσατε.

Μπορείτε να τα κουρέψετε εντελώς σαν ένα παιδικό κώλ*. Λίγο αντανάκλαση από τον ήλιο, λίγο ζεστό νερό για το θερμοσίφωνα (ούρα), αλλά τι είναι όλα αυτά μπροστά στα μηδέν έξοδα? Ένα vitex για καθάρισμα, δίχως τα χημικά από τα σαμπουάν.

Μπορείτε να τα κουρέψετε σαν τη γλώσσα τη γάτας (ζαγρέ). Αυτό φυσικά για να το κάνετε δεν θα πρέπει να έχετε δείγματα φαλάκρας ή καράφλας. Νομίζω πως το γουστάρουν και οι γυναίκες επειδή η αίσθηση αυτή προκαλεί γαργαλητό ή και ερεθισμό.

Ακόμα, μπορείτε να τα κάνετε και μοκετέ.

Teo SG