Ποιά ζαρζαβατικά φυτεύουν το Σεπτέμβριο?

Κατηγορίες:

Απαντήσεις

Κατάλληλη εποχή Κατανάλωση με προσοχή Ακατάλληλη εποχή

Φθινόπωρο Χειμώνας Άνοιξη Καλοκαίρι Λαχανικά Σεπτ Οκτ Νοέ Δεκ Ιαν Φεβ Μάρ Απρ Μάι Ιούν Ιούλ Αύγ Αγγούρια Αγκινάρες Άνιθος Αντίδια Αρακάς Βλήτα Βρούβες Γλυστρίδα Ζοχοί Καρότα Καυκαλήθρες Κολοκύθια Κουκιά Κουνουπίδι

Κρεμμύδια φρέσκα

  Σεπτ Οκτ Νοέ Δεκ Ιαν Φεβ Μάρ Απρ Μάι Ιούν Ιούλ Αύγ Λάχανα

Λάπαθα

Μαϊντανός Μανιτάρια Μαρούλια Μελιτζάνες Μπάμιες Μπρόκολα Μυρώνια Ντομάτες Πατάτες Πατζάρια Πιπεριές Πράσα Ραδίκια Ραπανάκια Ρόκα Σαλάτα σγουρή

Σεπτ Οκτ Νοέ Δεκ Ιαν Φεβ Μάρ Απρ Μάι Ιούν Ιούλ Αύγ Σέλινο Σέσκουλα Σκόρδο Σπανάκι Σπαράγγια Φασολάκια Φινόκιο

Πηγή: dietup.gr

Η τέχνη ειναι το ψέμα που μας βοηθά να καταλάβουμε την αλήθεια

P.Picasso