Ποια είναι τα πιο hot αξεσουάρ της παραλίας για έναν Λέων (ζώδιο);

Κατηγορίες:

Απαντήσεις

Το να λάμπετε, να είστε στο προσκήνιο και να παίζετε, είναι από τις συνηθισμένες ενασχολήσεις σας. Η σύλληψη των καλοκαιρινών σας στιγμών με μια στιγμιαία φωτογραφική μηχανή, πέρα από την άμεση ικανοποίηση που σας παρέχουν αυτές οι φωτογραφίες (ναι, το πεντικιούρ με τα στρας δείχνει εκπληκτικό επάνω σας), θα είναι και ένα αξιοζήλευτο παιχνίδι. Say Cheese!

astrology.gr