Ποια είναι η υπόθεση της ταινίας "The Town That Dreaded Sundown (2014)";

Απαντήσεις

Πριν από 65 χρόνια, η μικρή πόλη της Τεξαρκάνα μαστίστηκε από τη δράση ενός ψυχοπαθή δολοφόνου. Αυτό όμως που τότε είχε ονομαστεί «φόνοι του σεληνόφωτος» έχει και πάλι επιστρέψει. Είναι κάποιος αντιγραφέας ή κάτι ακόμα πιο δαιμονικό; Μια μοναχική μαθήτρια του σχολείου, με σκοτεινά μυστικά, ίσως να αποτελέσει το κλειδί της σύλληψης του ψυχοπαθούς. [cine.gr]