Ποια είναι η υπόθεση της ταινίας "The Shamer's Daughter (2015)";

Απαντήσεις

Ένα νεαρό κορίτσι που κληρονόμησε τις υπερφυσικές ικανότητες της μητέρας του, το να μπορεί να παίρνει τις εξομολογήσεις των άλλων όταν τους κοιτάει στα μάτια. Όταν ο μοναδικός κληρονόμος του Dunark θα κατηγορηθεί άδικα για το φόνο της οικογένειας του, η μητέρα της Dina θα προσληφθεί για να τον κάνει να ομολογήσει αλλά θα βρεθεί και αυτή φυλακισμένη. Όλα πλέον θα εξαρτώνται από την Dina...

 Skammerens datter (2015)