Ποια είναι η υπόθεση της ταινίας "A Merry Friggin' Christmas (2014)";

Απαντήσεις

Ο Μπόιντ Μίτσλερ και η σύζυγος του, Λουάν, πρέπει να περάσουν τα Χριστούγεννα από την αποξενωμένη οικογένεια του Μπόιντ, μια οικογένεια πέρα από τα συνηθισμένα. Όταν συνειδητοποιεί ότι έχει ξεχάσει όλα τα δώρα του γιου του πίσω στο σπίτι, ξεκινάει με το αυτοκίνητο και την παρέα του πατέρα και του νεότερου αδελφού του, ώστε πριν ξημερώσει, σε 8 ώρες, να έχουν επιστρέψει και να είναι δώρα στη θέση τους. [cine.gr]