Ποια είναι η υπόθεση της ταινίας "The Fate of the Furious (2017)";

Απαντήσεις

Ο Ντομ και η Λέτι βρίσκονται σε μήνα μέλιτος, ενώ ο Μπράιαν και η Μία έχουν φύγει από το παιχνίδι. Όλα δείχνουν ότι οι φοβερή ομάδα έχει αποσυρθεί στη φυσιολογική ζωή. Αλλά τότε μια μυστηριώδης γυναίκα ξελογιάζει τον Ντομ στον κόσμο του εγκλήματος, από το οποίο φαίνεται ότι δεν είχε αποκοπεί πλήρως, και μπροστά τους βρίσκονται δοκιμασίες που θα τους θέσουν εκ νέου σε κίνδυνο. Από τις ακτές της Κούβας ως τους δρόμους της Νέας Υόρκης και το παγωμένο αρκτικό τοπίο, η επίλεκτη ομάδα θα διαβεί τον πλανήτη για να σταματήσει έναν αναρχικό από το να εξαπολύσει χάος στο παγκόσμιο σκηνικό, αλλά και να φέρει πίσω τον άντρα που τους έκανε εξαρχής μια οικογένεια.

The Fate of the Furious (2017)