Ποια είναι η υπόθεση της ταινίας "Every Which Way but Loose (1978)";

"Η γροθιά μου είναι από ατσάλι (1978)" υπόθεση;

Απαντήσεις

O Philo Bedoo είναι ένας ανέμελος φορτηγατζής και μεγάλος μποξέρ. Μαζί με τους δυο φίλους του, τον Orville που προωθεί πυγμαχικούς αγώνες με χρηματικά έπαθλα, και τον Clyde, ένα ουρακοτάγκο που κέρδισε σε στοίχημα -, περιπλανώνται στην Κοιλάδα του Σαν Φρανσίσκο για ένα μπουκάλι παγωμένη μπύρα, κάντρι μουσική, και περιστασιακές γροθιές. Ερωτεύεται μια μικροκαμωμένη λεπτεπίλεπτη μουσικό, η οποία εξαφανίζεται μόλις καταλάβει ότι το θέμα γίνεται σοβαρό. Οι Phil, Orville και Clyde ξεκινούν την αναζήτηση της, ενώ μπλέκονται σε επεισόδια με μοτοσικλετιστές...

Every Which Way but Loose (1978)