Ποια είναι η υπόθεση της ταινίας "A Daughter's Ordeal (2020)";

Απαντήσεις

Η Hope ήταν πάντα κοντά στη κόρη της Lacy. Αλλά μετά από το διαζύγιο της Hope με τον σύζυγό της, η Hope ανησυχεί για τη ψυχική κατάσταση της Lacy, η οποία αγωνίζεται να το ξεπεράσει. Έτσι η Hope ενθουσιάζεται όταν η Lacy φέρνει στο σπίτι τη νέα φίλη της, την Cassie, της οποίας, επίσης οι γονείς πρόσφατα χώρισαν. Η Lacy και η Cassie γίνονται γρήγορα οι καλύτερες φίλες. Αλλά όταν η Cassie αρχίζει να μπαίνει σφήνα ανάμεσα στη Lacy και της μητέρας της, η Hope...

periergos.gr

A Daughter's Ordeal (2020)