Ποια είναι η υπόθεση της ταινίας "A Brother's Honor (2019)";

Απαντήσεις

3 αδέλφια, Jace, Caden και Dalton επανενώθηκαν μετά από την καρδιακή προσβολή που υπέστη ο παππούς τους. Τα αδέλφια Granger, υπόσχονται στον παππού τους που πεθαίνει ότι θα συνεργαστούν για να σώσουν την επιχείρηση της οικογένειας που καταρρέει, Granger Aeronautics. Επίσης, συνενούν να ψάξουν και να μάθουν ποιος πραγματικά σκότωσε τη μητέρα τους και στη συνέχεια, ενοχοποίησε τον πατέρα τους, Sheppard, ο οποίος εκτίει ποινή φυλάκισης 30 ετών για τη δολοφονία της. Τα οικογενειακά μυστικά, η κακοδιαχείριση των επιχειρήσεων, η ίντριγκα και μια μικρή δόση ρομαντισμού βοήθησαν στη δημιουργία αυτής της υπέροχης ταινίας.

periergos.gr

A Brother's Honor (2019)