Ποια είναι η υπόθεση της ταινίας "Back to the Goode Life (2019)";

Απαντήσεις

Η επιτυχημένη τραπεζίτης της Νέας Υόρκης, Francesca Goode (Kyla Pratt) αναγκάζεται να επιστρέψει στην οικογένειά της στη μικρή πόλη της Γεωργίας, μετά από την δέσμευση των περιουσιακών της στοιχείων για ύποπτα εγκλήματα από τους Feds. Εδώ θα ανακαλύψει πια πραγματικά είναι, μια παλιά της αγάπη και το πραγματικό νόημα της οικογένειας.

periergos.gr

Back to the Goode Life (2019)