Νατάλια Ράμος (Nathalia Ramos) βιογραφία

Βιογραφικό σημείωμα:

Κατηγορίες:

Απαντήσεις

Η Νατάλια Ράμος (Nathalia Ramos) (πλήρης όνομα: Nathalia Norah Ramos Cohen) γεννήθηκε στις 3 Ιουλίου του 1992 στην Μαδρίτη, και είναι ηθοποιός.

Το 2007, η Ράμος εμφανίστηκε στη θεατρική ταινία "Bratz", παίζοντας τον πρωταγωνιστικό ρόλο της Yasmin. Έκανε μια σύντομη εμφάνιση στο μουσικό βίντεοκλιπ του τραγουδιού «Rockstar» των Prima J. Εμφανίστηκε επίσης, στο επεισόδιο "True Jackson, VP" της σειράς "Nickelodeon (2008)", απεικονίζοντας ένα απρόβλεπτο εφηβικό supermodel. Είχε ένα ρόλο στο ανεξάρτητο βρετανικό ψυχολογικό θρίλερ του Tristan Loraine "31 North 62 East (2009)". [periergos.gr]