Μάντισον Άισμαν (Madison Iseman) βιογραφία

Κατηγορίες:

Απαντήσεις

Η Madison Iseman γεννήθηκε στις 14 Φεβρουαρίου 1997 στο Μιρτλ Μπιτς της Νότια Καρολίνα και είναι αμερικανίδα ηθοποιός. Είναι γνωστή για το ρόλο της στην κωμική τηλεοπτική σειρά του CMT, Still the King, όπου έπαιξε την κόρη του χαρακτήρα της Billy Ray Cyrus, Vernon Brownmule.

Η Iseman έχει σχέση με τον τραγουδιστή και μοντέλο Spencer Sutherland. Η Iseman πέρασε από τέσσερις ακροάσεις σε διάστημα αρκετών μηνών για το ρόλο της στο Still The King. Έχει εμφανιστεί στις σειρές Modern Family και Henry Danger. Το 2017, έπαιξε ως Bethany Walker στη ταινία "Jumanji: Καλώς ήλθατε στη Ζούγκλα" και ως Pam στο "Beauty Mark". Τον Φεβρουάριο του 2018, η Iseman πρωταγωνίστησε ως Sarah Quinn στην επερχόμενη συνέχεια της ταινίας "Goosebumps" του 2015, με τίτλο "Goosebumps 2: Haunted Halloween" και ως Mary Ellen στο "Annabelle Comes Home", που κυκλοφόρησε τον Ιούνιο του 2019.

periergos.gr