Γιατί δεν ήρθε το τέλος του κόσμου (21 Δεκεμβρίου 2012);

Κατηγορίες:

Απαντήσεις

Γιατί από την αρχή το μόνο που είχε έρθει ήταν το τέλος του ημερολογίου των Μάγια.

Μπράβο τους για την φαντασία που είχαν (άσχετα αν μπορούσαν και πρόβλεπαν αστρολογικά φαινόμενα για την σημερινή ημέρα) και βάλανε 450,000,000 αμερικανούς, 225,000,000 ευρωπαίους και δεν γνωρίζω πόσους άλλους από διάφορες χώρες, μορφωμένους ανθρώπους (λίγο-πολύ όλοι έχεται από ένα κωλόχαρτο που λέγεται πτυχίο) να ασχολούνται μαζί τους.

Οι άνθρωποι αυτοί είναι famous και όχι το κάθε κλαρίνο που βγαίνει σε μία κάμερα.

Άντε περαστικά σας!