Facebook: Τι σκέφτεστε;

Κατηγορίες:

Απαντήσεις

Ρε μανία αυτό το facebook.... μόλις ανοίγεις την εφαρμογή κατευθείαν σε ρωτάει τι σκέφτεστε.

Δεν σκέφτομαι! Στο facebook μπαίνω για να μην σκέφτομαι, τόσο δύσκολο είναι να το καταλάβουν οι προγραμματιστές του?

Αν ήθελα να σκεφτώ στο facebook θα έμπαινα?

Στο facebook μπαίνω για να διαβάσω καμιά σαχλαμαρίτσα, καμιά ατάκα... και να γράψω τίποτα θα είναι αυθόρμητο, δίχως σκέψη.

Δεν ξέρω για σένα πάντως εγώ σκέφτομαι να ήμουν στο survivor και να κυνηγούσα τη Λάουρα... Καμπανάκια και μαλ@κίες δεν έχει... Αχ!!!!!

Φίλε, σκέφτηκες το ενδεχόμενο εσένα να σε κυνηγούσε ο Bo?