Είδα στον ύπνο μου θαλασσοπούλια. Τι είναι;

Είδα όνειρο πως στο μπαλκόνι μου έφτιαξαν φωλιά κάτι θαλασσοπούλια. Τι σήμαίνει αυτό;

Κατηγορίες:

Απαντήσεις

Αν δείτε στον ύπνο σας θαλασσοπούλια, είδατε ένα πολύ καλό Όνειρο. Αν τα είδατε απλά, αυτό σημαίνει πως σας περιμένει μια ήσυχη και ευτυχισμένη περίοδος στη ζωή σας. Αν τα δείτε να κάθονται στο σπίτι σας, αυτό σημαίνει μεγάλη ευτυχία στην οικογένειά σας. Αν είστε άρρωστος θα γίνετε γρήγορα καλά. Για τους νέους σημαίνει ερωτική επιτυχία που μπορεί να καταλήξει σε γάμο. Αν δείτε πως σκοτώσατε ένα θαλασσοπούλι, αυτό σημαίνει πως θα καταστρέψετε τη ζωή σας μόνος σας.