Είδα στον ύπνο μου ρόκα. Τι είναι;

Κατηγορίες:

Απαντήσεις

Αν είστε άνδρας και δείτε γυναίκα ή γυναίκες να γνέθουν με ρόκα, αυτό σημαίνει πως θα κάνετε μια δουλειά που θα, αποκομίσετε πολλά κέρδη.

Αν δείτε πως εσείς γνέθετε με μια ρόκα, αυτό σημαίνει πως θα μπλέξετε σε δουλειές που δεν σας αρμόζουν και θα γίνετε ρεζίλι αλλά θα κερδίσετε χρήματα.

Αν είστε γυναίκα παντρεμένη και δείτε το όνειρο αυτό, σημαίνει πως θα νιώσετε ευτυχισμένη γιατί θα δείτε τα όνειρά σας να πραγματοποιούνται.

Αν είστε κοπέλα ανύπαντρη και δείτε ότι γνέθετε με ρόκα, σημαίνει ότι θα βρείτε άνθρωπο να παντρευτείτε που θα σας κάνει ευτυχισμένη.

Αν δείτε άλλες γυναίκες να γνέθουν με ρόκα, σημαίνει πως θα σας κάνουν προξενιό.