Είδα στον ύπνο μου προσκυνητή. Τι είναι;

Είδα όνειρο ότι πήγα μαζί με άλλους προσκυνητές σε ένα μοναστήρι. Τι σημαίνει αυτό;

Κατηγορίες:

Απαντήσεις

Αν ονειρευτείς πως προσκυνάς σε μοναστήρι ή εκκλησία θα έχεις μεγάλη επιτυχία στη δουλειά σου και όλοι οι στόχοι σου θα επιτευχθούν.

Αν δείτε στ' όνειρο σας προσκυνητές, σημαίνει πως θα κάνετε ένα μακρινό ταξίδι γιατί πιστεύετε ότι αυτό είναι το καλύτερο που μπορείτε να κάνετε.

Αν δείτε πως είστε προσκυνητής, σημαίνει πως θ' αντιμετωπίσετε φτώχεια και γνωστούς που δεν συμπαθείτε.

Η γυναίκα που θα δει ότι την πλησίασε ένας προσκυνητής, θα πέσει θύμα απάτης.

Αν ο προσκυνητής έφυγε από κοντά της, σηυαίνει πως θα προσπαθήσει ν' αποκτήσει την ανεξαρτησία της.