Είδα στον ύπνο μου πάταγο. Τι είναι;

Είδα όνειρο ότι πάταγος με τα νέα μέτρα της κυβέρνησης. Τι σημαίνει αυτό;

Κατηγορίες:

Απαντήσεις

Αν δείτε στον ύπνο σας πως ακούσατε έναν πάταγο που έγινε γιατί συνέβη κάτι το συνταρακτικό, αυτό σημαίνει πως θα σας συνταράξουν μεγάλα περιστατικά αυτές τις μέρες στη ζωή σας. Αν ο πάταγος αυτός έγινε για κάποιο γνωστό σας πρόσωπο, σημαίνει πως θα μάθετε κάτι το συνταρακτικό για το πρόσωπο αυτό. Αν δείτε πως ακούσατε έναν πάταγο από κάποια καθίζηση ή γκρέμισμα βουνού ή βράχου ή από κάποια ξένη οικοδομή, αυτό σημαίνει πως θα σας συμβεί κάτι που θα σας αναστατώσει. Αν πάλι δείτε ότι ο πάταγος προερχόταν από το γκρέμισμα τον σπιτιού σας χωρίς όμως να το δείτε να γκρεμίζεται, αυτό σημαίνει πως θα σας βρουν πολύ δυσάρεστα πράγματα αυτόν τον καιρό. Αν δείτε πως σας έκανε εντύπωση ο πάταγος ενός καταρράχτη, αυτό σημαίνει πως θα σας πικράνει ο χωρισμός με το αγαπημένο σας πρόσωπο.