Είδα στον ύπνο μου οπλίτες. Τι είναι;

Κατηγορίες:

Απαντήσεις

Αν δείτε στον ύπνο σας οπλίτες σε ώρα μάχης, αυτό σημαίνει πως θα μπλέξετε σε καταστάσεις που θα σας στενοχωρήσουν πολύ. Πρέπει να προσέξετε ιδιαίτερα αυτές τις μέρες γιατί αν ακούγατε τουφεκιές σημαίνει πως τα γεγονότα θα εξελιχθούν κατά τρόπο που δεν το περιμένατε.

Αν δείτε οπλίτες να κάνουν οδομαχίες και τους κοιτάζετε από μέσα από το σπίτι σας, αυτό σημαίνει πως οι άσχημες καταστάσεις θα σας βρουν στην οικογένειά σας.

Αν δείτε οπλίτες να κάνουν οδομαχίες και τους κοιτάζετε μέσα από το σπίτι σας, αυτό σημαίνει πως θα κουραστείτε πολύ για να πετύχετε κάτι που έχετε ξεκινήσει.

Αν δείτε οπλίτες να παρουσιάζονται στο στρατό για κατάταξη, σημαίνει πως θα βρεθείτε στη θέση να τα βγάλετε πέρα και το πρόγραμμα που ακολουθείτε θα σας βγει σε καλό.

Αν δείτε πως παρουσιάζεστε εσείς στο στρατό, αυτό σημαίνει πως θα αναλάβετε μεγάλες ευθύνες και θα χρειαστεί να καταβάλετε μεγάλες προσπάθειες για να τα βγάλετε πέρα.