Είδα στον ύπνο μου ομίχλη. Τι είναι;

Κατηγορίες:

Απαντήσεις

Αν ονειρευτείς πως έχεις πέσει σε ομίχλη και δεν βλέπεις καθαρά θα περάσεις για ένα διάστημα στασιμότητα σε διάφορους τομείς της ζωής σου.

Αν δείτε ότι ταξιδεύετε μέσα στην ομίχλη, είναι προειδοποίηση προβλημάτων στον εργασιακό τομέα. Αν ονειρευτείτε άλλους να βρίσκονται μέσα στην ομίχλη, είναι σημάδι πως θα επωφεληθείτε από την ατυχία άλλων. Για μία νέα γυναίκα που θα ονειρευτεί ότι βρίσκεται στην ομίχλη, σημαίνει ότι θα βρεθεί μπλεγμένη σε κάποιο σκάνδαλο και αν δει ότι βγαίνει από την ομίχλη θα το ξεπεράσει.