Είδα στον ύπνο μου ναυαγοσωστική βάρκα. Τι είναι;

Είδα όνειρο ότι βρισκόμουν πάνω σε μία ναυαγοσωστική βάρκα. Τι σημαίνει αυτό;

Κατηγορίες:

Απαντήσεις

Αν ονειρευτείτε ότι είσαστε σε βάρκα ναυαγοσωστική, σημαίνει ότι ξεφύγατε από μεγάλο κίνδυνο.

Αν η βάρκα βουλιάζει, οι φίλοι σας θα συμμετάσχουν στη στενοχώρια σας.

Αν δείτε πως είσασταν χωμένος σε βάρκα, σημαίνει ότι θα μπλεχτείτε σε φασαρίες και οι φίλοι σας επίσης θα μπλεχτούν μαζί σας.

Αν διασωθήκατε, σημαίνει ότι θα ξεφύγετε από μεγάλη καταστροφή.