Είδα στον ύπνο μου ξύρισμα. Τι είναι;

Είδα όνειρο πως ξύριζα τα πόδια μου. Τι σημαίνει αυτό;

Κατηγορίες:

Απαντήσεις

Αν στο όνειρο σου ξυρίζεσαι, θα ξεπεράσεις κάποια προβλήματα που αντιμετωπίζεις.Αν ξυρίζεις εσύ κάποιον άλλον, δώσε προσοχή γιατί μπορεί αυτό το διάστημα να χάνεις το χρόνο σου με άσκοπες σχέσεις, γνωριμίες ή και δραστηριότητες.

Αν δείτε ότι ξυρίζεστε, σημαίνει επαγγελματική εξέλιξη, αλλά και ύπαρξη εχθρών που θα σας δημιουργήσουν προβλήματα. Αν ονειρευτείτε πως κάποιος άλλος σας ξυρίζει, είναι προειδοποίηση αποτυχίας στον εργασιακό τομέα εξαιτίας της έλλειψης δυναμισμού και ενεργητικότητας. Αν δείτε ότι είστε ξυρισμένοι, είναι προειδοποίηση εξαπάτησης από άλλα άτομα. Αν ονειρευτείτε πως το ξυράφι που χρησιμοποιείτε είναι παλιό και κόβει το πρόσωπό σας, σημαίνει ότι με τη συμπεριφορά σας θα κάνετε τους φίλους σας να σας επικρίνουν.