Είδα στον ύπνο μου κραυγή. Τι είναι;

Είδα όνειρο ότι προσπαθούσα να μιλήσω και αντί αυτού έβγαζα κάτι περίεργες κραυγές. Τι σημαίνει αυτό;

Κατηγορίες:

Απαντήσεις

Αν στο όνειρό σου ακούσεις κραυγές σημαίνει ότι κάποιοι άνθρωποι θα σε βοηθήσουν να ξεπεράσεις μία δύσκολη φάση της ζωής σου. Αν στο όνειρό σου εσύ είσαι που κραυγάζεις τότε να περιμένεις ότι θα υπάρξει αποκατάσταση σε μία σχέσηή και οικονομική σου υπόθεση!

Αν δείτε στον ύπνο σας πως ακούσατε κραυγή ή κραυγές, αυτό σημαίνει πως θα περάσετε δύσκολες στιγμές αυτές τις μέρες αλλά θα σας βοηθήσουν άτομα που δεν περιμένατε για να ξεπεράσετε τις δυσκολίες σας. Αν δείτε πως φωνάζατε και βγάζατε κραυγή για να πιάσουν κάποιον διαρρήκτη αυτό σημαίνει πως θα πάρετε μεγάλη χαρά από χρτjματα ανέλπιστα που θα κερδίσετε. Αν δείτε πως κραυγάζατε για να συλλάβουν έναν εγκληματία, αυτό σημαίνει πως θα χαρείτε για την καλή υγεία σας ή για την αποκατάσταση της υγείας αγαπημένου σας προσώπου. Αν όμως δείτε πως κινδυνεύατε να σας σκοτώσουν ή κινδυνεύατε στην θάλασσα και φωνάζατε βοήθεια, αυτό σημαίνει πως ένα μεγάλο καλό θα σας βρει ή κάποια ανέλπιστη κληρονομιά ή κάποιο λαχείο ή κάποια ανέλπιστη χρήματα θα πάρετε στα χέρια σας.