Είδα στον ύπνο μου κίτρο. Τι είναι;

Κατηγορίες:

Απαντήσεις

Αν δεις η τρως κίτρο θα έχεις στενοχώριες και προβλήματα με τον σύντροφο ή ένα αγαπημένο σου πρόσωπο.

Αν δείτε στον ύπνο σας πως κόψατε κίτρο, ή αγοράσατε, ή το κρατούσατε στα χέρια σας, αυτό σημαίνει πως σας περιμένουν δυσάρεστες καταστάσεις τόσο στη δουλειά σας όσο και στον έρωτα, ειδικά δε αν δείτε πως το τρωτε. Για τους παντρεμένους σημαίνει οικογενειακούς καυγάδες, για τους ερωτευμένους και τους αρραβωνιασμένους σημαίνει διακοπή σχέσεων και διάλυση αρραβώνα. Για τους ασθενείς σημαίνει επιδείνωση της υγείας. μόνο αν δείτε πως πετάξατε το κίτρο απ' τα χέρια σας σημαίνει πως θα έχετε απαλλαγή απ' όλες της δυσάρεστες αυτές καταστάσεις.

κίτρο