Είδα στον ύπνο μου κελάηδισμα. Τι είναι;

Είδα όνειρο πως κόντεψα να πετάψω από τη χαρά μου από τα κελαηδίσματα των πουλιών που άκουγα. Τι σημαίνει αυτό;

Κατηγορίες:

Απαντήσεις

Αν δείτε στον ύπνο σας πως ακούγατε πουλιά που κελαηδούσαν και σας προξένησε ευχαρίστηση αυτό, χωρίς όμως να κελαηδούσαν δίπλα σας πουλιά στην πραγματικότητα, αυτό σημαίνει πως θα πάρετε πολλές και καλές ειδήσεις. Αν δείτε πως περνούσαν πουλιά και κελαηδούσαν, τα ευχάριστα νέα θα σας έρθουν από μακριά. Αν είστε νέος-α και δείτε αυτό το όνειρο, αυτό σημαίνει σύντομη ερωτική κατάκτηση που δεν αποκλείεται να καταλήξει σε γάμο.