Είδα στον ύπνο μου κατεδάφιση. Τι είναι;

Είδα όνειρο πως μου γκρέμιζαν το σπίτι. Μήπως ξέρετε τι είναι;

Κατηγορίες:

Απαντήσεις

Αν ονειρευόμαστε ότι μια κατεδάφιση σημαίνει ότι περνάμε μεγάλες αλλαγές στη ζωή μας. Μπορεί να νοιώθουμε εκτός ελέγχου.

Αν δείτε στον ύπνο σας πως κατεδαφίζεται το σπίτι σας, αυτό σημαίνει πως κάποιο μεγάλο κακό θα βρει την οικογένεια σας, ίσως δε και θάνατος μέσα σ' αυτό. Αν δείτε πως κατεδαφίζεται κάποιο άλλο σπίτι θα μάθετε κακό για άλλον και θα λυπηθείτε. Αν κάνετε εσείς την κατεδάφιση σε κάποιο σπίτι αυτό σημαίνει πως δεν θα πάνε καλά οι δουλειές σας, γιατί τις έχετε παραμελήσει.

κατεδάφιση