Είδα στον ύπνο μου καλτσοδέτες. Τι είναι;

Κατηγορίες:

Απαντήσεις

Αν ονειρευόμαστε ότι βλέπουμε ή φοράμε μια καλτσοδέτα αντιπροσωπεύει την αποπλάνηση και τον ερεθισμό. Θέλουμε να γίνουμε σεξουαλικά πιο περιπετειώδης.

Αν δείτε στον ύπνο σας πως βρήκατε μια καλτσοδέτα του αντίθετου φύλλου αυτό σημαίνει πως θα συναντήσετε έναν σφοδρό και παράφορο έρωτα που θα φτάσει μέχρι το γάμο. Αν είστε παντρεμένος-νη αυτό σημαίνει πως θα έχετε στεναχώριες, με τον σύντροφο σας. Αν φοράτε, στο όνειρό σας πάντα καλτσοδέτα, αυτό σημαίνει πως έχετε σύντροφο ή ταίρι που σας καταπιέζει, ο έρωτας που νιώθετε σας φέρνει δυστυχία γιατί δεν είναι αυτός που περιμένατε. Αν δείτε πως βγάζετε τις καλτσοδέτες σας, αυτό σημαίνει πως θα απαλλαγείτε από ένα αίσθημα κουραστικό και έναν έρωτα βασανιστικό. Αν δείτε πως βγάζετε τη καλτσοδέτα από μια γυναίκα που σας ενδιαφέρει, αυτό σημαίνει πως με τον τροπο σας θα της βγάλετε τη στεναχώρια που της έχετε προξενήσει με την άσχημη συμπεριφορά σας. Αν δείτε πως φοράτε καλτσοδέτες σε μια γυναίκα, αυτό σημαίνει πως την έχετε δέσει κοντά σας και δέχεται καρτερικά τα πάντα, αλλά όμως θα την ξεγελάσετε. Αν η ίδια η γυναίκα δει πως φορούσε καλτσοδέτες μπροστά σ' έναν άνδρα, αυτό σημαίνει πως με την προκλητικότητα και με τα κόλπα της, θα καταφέρει να τυλίξει τον άνδρα που αγαπά αλλά θα μετανιώσει για το δεσμό αυτόν. Αν μια γυναίκα δει πως δίνει δική της καλτσοδέτα σ' έναν άνδρα, αυτό σημαίνει πως η επιπολαιότητα της θα την βγάλει εκτεθειμένη στο περιβάλλον της, αν ο άνδρας προσφέρει καλτσοδέτα σε μια γυναίκα, αυτό σημαίνει πως αν τη δεχτεί θα γίνει έρμαιό του.