Είδα στον ύπνο μου χαλίκια. Τι είναι;

Είδα όνειρο πως με κάτι φίλους πετούσαμε χαλίκια στα αυτοκίνητα που περνούσαν. Λες και είμασταν μικρά παιδιά. Τι σημαίνει αυτό;

Κατηγορίες:

Απαντήσεις

Αν ονειρευτείτε χαλίκια, σημαίνει άκαρπα σχέδια και επιχειρήσεις. Αν δείτε χαλίκια ανακατεμένα με βρωμιές, σημαίνει πως θα κάνετε λανθασμένες προβλέψεις και θα χάσετε χρήματα. Η κοπέλα που θα δει στον ύπνο της ότι περπατούσε σ' ένα δρόμο στρωμένο με χαλίκια, πρόκειται να ενοχληθεί από πολλούς εχθρούς και να μάθει πως υπάρχουν κι άλλοι ελκυστικοί άνθρωποι εκτός από την ίδια. Εκείνη που βλέπει στον ύπνο της χαλίκια, είναι εγωίστρια και πρέπει να μάθει να κρίνει τα σφάλματα των άλλων με επιείκεια.