Είδα στον ύπνο μου γλουτούς. Τι είναι;

Είδα όνειρο τους υπέροχους γλουτούς μιας κοπέλας. Τι σημαίνει αυτό;

Κατηγορίες:

Απαντήσεις

Αν δείτε τους δικούς σας γλουτούς ή τους γλουτούς άλλων, αυτό σημαίνει πως θα σας προσβάλουν γιατί δεν είναι η συμπεριφορά σας όπως αρμόζει και ταιριάζει στον κύκλο σας. Αν δείτε γυναικείους γλουτούς ωραίους αυτό σημαίνει πως θα έχετε μεγάλες ερωτικές επιτυχίες και ερωτικές απολαύσεις, αν φυσικά φερθείτε ανάλογα στις ευκαιρίες που θα σας παρουσιαστούν. Αν είστε γυναίκα και δείτε γυναικείους γλουτούς αυτό σημαίνει πως στον έρωτα και στα αισθήματά σας δεν φέρεστε καλά.